لابراتوار توس اپتیک

توس اپتیک در سال 1374 اقدام به وارد نمودن دستگاه های تولید عدسی شیشه ای از شرکت زایس آلمان نمود و تا امروز بیش از پانصد هزار جفت عدسی اسفر و سیلندر تولید نموده است.

از ابتدای سال 92 نیر خط تولید عدسی های دو دید، تدریجی، کودک و دسنتره که با وجود تحریم ها و مشکلات فراوان ارزی و ریالی از شرکت آلمانی-سوییسی ساتیس لوح (معتبر ترین سازنده ماشین آلات تولید لنزشیشه و پلاستیک است) خریداری و وارد گردید، به همت متخصصان مجتمع، در بخش لابراتواری مجتمع نصب و راه اندازی گردید.

با توجه به اینکه مدیران شرکت تلاش داشتند تا بهترین کیفیت و دقت را بدست آورند، لابراتوار توس اپتیک به مدت 9 ماه و لطور آزمایشی تولید حود را ادامه داد و سرانجام در 25 بهمن 1392 بطور رسمی از سوی مدیران شرکت و رییس صنف عینک سازان خراسان رضوی، آغاز به کار این لابراتوار اعلام گردید.

این لابراتوار هم اکنون بخشی از نیاز شرق کشور به عدسی های خاص را رفع نموده است و تلاش دارد تا حوزه فعالیت خود را به سایر استان ها گسترش دهد.

لایراتوار توس اپتیک هم اکنون در مجموعه کلینیک عینک توس اپتیک واقع در مشهد-خیایبان دانشگاه- روبروی سینما هویزه به مدیریت آفای سعدآبادی (کارشناس ارشد فیزیک) مشغول به کار است.

برای ارسال سفارش یا هر گونه سوال می توانید با شماره 38553652-051 تماس بگیرید.

v50

دستگاه کامپیوتری سی ان سی(وی 50 ) مخصوص تراش لنزهای شیشه و پلاستیک بر اساس نسخه پزشک

2

مدیر لابراتوار توس اپتیک(سعدآبادی- کارشناس ارشد فیزیک) و مدیر مجتمع توس اپتیک (مهندس حداد ).

polish

دستگاههای دیجیتال پولیش و پرداخت سطحی که با سرعت و دقتی شگفت انگیز، عدسی های سفارش شده را پرداخت می زنند.