کلینیک عینک توس اپتیک

1

کلینیک عینک توس اپتیک که از زمستان 93 راه اندازی گردیده است، کاملترین مجموعه خدمات عینک در شرق کشور می باشد.

این کلینیک که مساحت آن حدود 160 متر مربع است دارای بخش های زیر است:

الف-لابراتوار توس اپتیک به عنوان تنها لابراتوار تولید عدسی های دودید، تدریجی، توان بالا و ویژه در شرق کشور، تلاش دارد ظرف 24 ساعت عدسی مورد نیاز مشتریان و نیز عدسی های سفارشی سایر همکاران عینک ساز و بینایی سنج های عزیز سطح استان را طبق نسخه ارسالی تولید نماید. (برای دریافت اطلاعات درباره لابراتوار اینجا کلیک نمایید)

lab

ب- بینایی سنجی: هدف این بخش، ارائه خدمات برای تجویز عدسی عینک و عدسی های تماسی می باشد.

این بخش مجهز به دستگاههای آتورفرکتومتر، کراتومتر و اسلیت لمپ می باشد و با همکاری و مدیریت آقای محسن اسماعیلی از اپتومتریست های با سابقه استان و عضو هیئت مدیره انجمن بیانیی سنجی خراسان، خدمات لازم را به مشتریان توس اپتیک عرضه می دارد.

پ- بخش فروش فریم که شامل عرضه انواع فریم های طبی و آفتابی از برندهای مختلف برای سنین مختلف است. یکی از برتری های توس اپتیک، عرضه ی فریم های طبی و آفتابی دوکاره طبی و ورزشی (ساخت کشور اسپانیا) است که دارای کیفیت بسیار بالایی است و به دلیل سلیکونی بودن بدنه و لولاها، نمی شکند و در برابر ضربه در هنگام ورزش، کاملا ایمن است.

در این فروشگاه به مدد وجود لابراتوار و بخش عینک سازی اختصاصی دو طرح ویژه زیر را اجرا می نماید

طرح نصب آنی: در این طرح، مشتریان محترم پس ازارائه ویزیت(در بخش بینایی سنجی توس اپتیک یا سایر پزشکان محترم) و انتخاب فریم دلخواه، پس از صرف یک چای یا قهوه، در کمتر از 30 دقیقه عینک شما آماده و تقدیم می شود و شما نیازی به مراجعه مجدد نخواهید داشت.

طرح امداد عینک: بر اساس این طرح گروه توس اپتیک آمادگی دارد با کمک پیک های سریع خود، فریم شما را درمحل منزل دریافت دارد و پس از هماهنگی با شما برای نصب عدسی دلخواه، در کمتر از 24 ساعت، عینک آماده به شما تحویل گردد.

طرح گروه مجازی در تلگرام: کلیه مشتریان گرامی می توانند از طریق شماره 09158600969 در تلگرام سوالات علمی خود را طرح و در زمانی کوتاه توسط متخصصان توس اپتیک جواب را دریافت دارند.

img3

img5

3

5

ت- بخش عینک سازی: این بخش به همت تکنسین های دوره دیده و با تجربه خود و دستگاه های خودکار تلاش دارد سریع ترین خدمات را با کیفیت استاندارد به مشتریان توس اپتیک و سایر عینک سازی های مشهد ارائه نماید.

6

آدرس کلینیک عینک توس اپتیک:

مشهد- خیابان دانشگاه- چهار راه گلستان- ابتدای گلستان شرقی – مجتمع مهر(پلاک 91)

تلفن: 38553652-051

Graphic1